نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: توی دانشگاه تنهام..

5344
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44544
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry توی دانشگاه تنهام..

سلام خوبین نزدیک دوساله منو مشکلی اذیت میکنه یعنی از بچگی باهام بودو با من بزرگ شد اونم تنهاییم بود من دوران دبستان یادمه همیشه بهم میگفتن چقد ارومیو صدات در نمیاد من دختر شوخ طبعی بودم جوزی ک همیشه تو هرجمعهی باشم از خنده روده پر میشن ولی خب شوخ طبع بودن هیچ وقت باعث نشد باهم صمیمی بشن دوستای دبیرستانم همه باهم اوکی همشونم نه ها خیلیاشون شوهر کردن ولی خب چنتایی باهم میپرن کاری ندارم اونا زیادم تو فاط من نبودن من دانشجو شدم و دوباره این مشکلو پیدا کردم تو خوابگاه جوری بود هیشکی بهم محل نمیداد بدون اینکه بدونم چرا همشون باهم اوکی میشدن حتی یادمه مسئول خوابگاه اومد گفت این که خیلییییی خوبه چرا باهاش اینجورین منو باخودشون جایی نمیبردن یا تو دانشگاه باهام در حد سلام علیکن بیروناشون نیستم میشه یکی کمکم کنه واقعا دارم دیونه میشم هی فک میکنم شخصیت مضخرفی دارم.. در حالی ک با یکی دونفری ک صمیمیام بهم میگن اینجور نیستد خیلی خوبم !

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : توی دانشگاه تنهام..

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات ناخوشایندی که از این موضوعی که عنوان کردید تجربه می کنید کاملا قابل درک است.
    اگر چندین دوست صمیمی و قدیمی دارید به این معنا است که توانایی برقراری و حفظ رابطه های نزدیک را دارید.
    اما ظاهرا خودتان این گونه فکر نمی کنید و یا تصویری که از خود ایده آلتان در این زمینه دارید با آنچه اکنون هستید فاصله نسبتا زیادی دارد که در این صورت این مسئله نیازمند بررسی بیشتر و ارزیابی دقیق تری می باشد.
    چرا که باید دید شما واقعا چه روندی را در این زمینه در پیش می گیرید که تا این حد احساس ناکامی را تجربه می کنید.
    بنابراین به شما توصیه می شود خودتان را در برابر این خواسته خودتان که تا این حد هم برایتان اهمیت دارد مسئول و متعهد بدانید و به جای تمرکز بر خود مشکل به شیوه های حل آن تمرکز کنید و از طریق مراجعه به یک روانشناس یا مشاور جلسا فردی ه صورت حضوری یا غیر حضوری دریافت کنید تا بتوانید این مسیر را با دریات راهنمایی های دقیق تری پیش بروید و بر اساس خواسته های واقع بینانه ای که در نظر می گیرید هدف گذاری انجام دهید و در صورت لازم بر روی مهارت های خودتا در این زمینه کار کنید تا بتوانید در مسیر تحقق خواسته ها و نیازها و اهدافان در زندگی اقدامات موثر تری انجام دهید و به این ترتیب احساس خشنودی بیشتری را هم تجربه کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)